Gama Tabla Örtüsü, hastahane, muayenehane, diş hekimi kliniklerinde tedavi boyunca kullanılan steril ekipmanların altına serilmek üzere selilöz ve polietilen malzemeden üretilen, tek kullanımlık örtü tipidir. Tabla örtüsü, üretildiği malzemeye göre doku olarak farklılık gösterse de yaptığı iş olarak aynı amaca hizmet etmektedir.

Gama Tabla Örtüsü’nün Avantajı Nedir?

Gama Tabla Örtüsü, %100 selülöz üst katmanı sayesinde tabla üzerindeki sıvıyı emer ve hapseder. Ayrıca polietilen alt katmanı sayesinde de emdiği sıvıyı içinde hapseder ve nemi tablaya geçirmez. Böylece kuru ve rahat bir çalışma ortamı sağlar.

 

Özellik: – Profesyonel hijyen ve kullanışlı .Çift kompozit membran. – Anti nemli tasarım, dayanıklılık, çok yönlülük ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Herhangi bir açıya bükülür, kullanılan malzemelerin azaltılması – Dövme önlükleri sıvı, mürekkep ve nem için iyi emicidir ve poli film suya dayanıklı bir tabaka sağlar. – Yüzeyde sıvı veya nemin giysilere veya diğer yüzeylere yayılmasını önlemeye yardımcı olan yatay bir kabartma vardır. – Üstün kaliteli kağıt önlükler yüzeyleri sıhhi tutar.